שותפה לדרך

לאחר שנתת למעגל החברתי שלך צ’אנס להיות מעגל תומך, בין אם מצאת את מי שאת האמת יכולה לשתף, ובין אם את נעזרת נקודתית בשירות כזה או אחר, את מתקדמת עם התהליך וככל שאת משתנה, גובר גם הצורך במציאת מישהי שמבינה מה עובר עליך, כי היא עצמה עוברת משהו דומה.

עם הזמן מתרחבת ההיכרות עם חברות בפורומים, עוד יותר בקבוצות אליהן בחרת להצטרף. לאורך זמן, את תמצאי באתר שותפה או שותפות לדרך.

לא תמיד תתקדמו באותו הקצב או באותו המסלול ולכן,  לא מן הנמנע שלאורך התהליך שלך תמצאי שלאורך הדרך, בנקודות משמעותיות כאלה ואחרות, את משנה את האינטנסיביות עם אחת תוך כדי הגדלת האינטנסיביות עם אחרת,  נעלמת לכמה ימים,  או מוכנה לבר עם כל אחת,  אפילו זרה.  הקשיבי לעצמך ולצורך שלך, ותני לדינמיות הזאת מקום. אם את כאן לשינוי חברתי, בהתחלה, השינויים יכולים להיות קיצוניים יותר, ולהתמתן עם הזמן.  בעיקר תהיי פנויה תמיד להיות קשובה לכל מה שקורה.

שותפה לדרך יכולה להפוך לחברה הכי טובה בעתיד שלך, והיא יכולה להיות רק שותפה לדרך, אחת שתצא מחייך בשלב כזה או אחר. קשר עם חברה לדרך יכול להיות אינטנסיבי שבוע ולהסתיים באחת, או ללוות אותך לאורך תקופה. הוא יכול להיות חלק בלתי נפרד מחייך בתחום מסויים, כך שתמצאי את עצמך מתקשרת לספר על משהו שקרה או שחשבת עליו שקשור למה שעברת איתה ולכן בתחושה שלך – היא היחידה שאת רוצה לשתף אותה – גם אם שנים לא דיברתן.

קבלי את העזרה הזאת, של אישה שמה שאת מספרת מהדהד אצלה עם רצון לתמוך. התמיכה שלה יכולה להיות הקשבה,  הכלה, ולפעמים הרבה יותר.
הרשי לעצמך לתת מתנות כאלה לגולשות אחרות, זו עשייה שתעשיר אותך ותחזק אותך ביותר.

Responses