חוק המשיכה

זהו חוק קוסמי שאומר שכל מה שקורה לך, את מושכת אליך.
זה קורה (לצערך) באופן בלתי מודע, ולכן אי אפשר להכין תכנית עבודה או לו”ז לכל האירועים בחייך. לכן קשה להרחיק מחייך את אותם דברים שגורמים לך לפחדים, דאגות, כעסים ועוד יותר קשה להרחיק פגיעות עמוקות יותר. חוק המשיכה הוא אחת הדוגמאות לדרך המופלאה בה פועל תת המודע שלנו. איך זה עובד?

הנשמה באה לעולם עם היסטוריה: שעורים שהיא לא סיימה איתם בגלגולים קודמים. היא בוחרת לה הורים, משפחה ומסלול חיים שיסייע לה שעורים של הגלגול הזה, ומושכת אליה אירועים שיוצרים מעין יתד ששם לאותם שעורים לא פתורים בסיס בגלגול הנוכחי. כך, גם ללא שחזור גלגולים,  ניתן לעשות עבודה עם שעורים לא פתורים מן העבר.מ

מרגע ההתעברות ולאורך ילדותך המוקדמת את אוספת החלטות על החיים ועל עצמך. החלטות אלו רוטטות בתדר מסוים שמושך אליך אירועים והתנסויות שמחזקים את הדעות והמחשבות שלך על עצמך ועל העולם, לכל אורך חייך. כשהתודעה הופכת מודעת, ונדמה לך שאת מקבלת החלטות על בסיס של מחשבה וכוונה ובחירה חופשית, זו אשליה כי ההחלטות המוקדמות הלא מודעות ולא רצוניות ממשיכות לרטוט בתוכך ולזמן לחייך את כל מה שדרוש כדי להנציחן.

הדרך בה עובד חוק המשיכה באמצעות תת המודע שלך מותיר אותך במעגל שקשה מאוד לצאת ממנו. קשה אבל אפשרי!
הדרך היחידה לשנות את דפוסי חייך היא לזהות את אותן החלטות ודעות ולשנות אותן. לבנות בתוכך רטט אחר, למשוך אליך תדרים שמתאימים לדרך בה את רוצה לחוות את חייך.

ענקית נותנת לך כלים לזהות את הדרך האישית שלך לשינוי. לאורך הדרך זכרי תמיד את חוק המשיכה. המציאות היא האמת הלא מודעת שלך. לא הצלחת?  התדר הישן עדיין קיים. לאורך הדרך יהיו לך פריצות דרך, חוויות שיספרו לך שהשינוי הפך לשלך,  משנה את המציאות שלך לנצח. אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שמלווה את הידיעה שאת מנצחת את העבר שלך. צריך להיות שם כדי להבין.

מאסטרים רבים מדברים את חוק המשיכה,  כל אחד ואחת בדרכו או בדרכה.
נביא כאן בפרוטרוט את ההדרכה של  אברהם היקס כמייצגת,  מפורטת ופשוטה.

Responses