באתר

ענקית נולדה כדי לתת לך כלים ליצירת השינוי שאת רוצה בחייך וכדי לתמוך בך לאורך התהליך.
התמיכה באתר באה בכמה רמות

  • התכנים
  • הפורומים
  • הקבוצות
  • השידורים החיים
  • הקהילה

את מתחילה עם המיקוד שלך במה שאת רוצה,
ממשיכה עם כלים מגוונים בכל תחום – תרגילים, מדיטציות, עבודת מודעות, עבודה רגשית ועוד
כדי לקדם את עצמך אל מה שאת רוצה ליצור בחייך.

ואז…  כל המקומות בהם את יכולה לכתוב, לשאול ולהביא את עצמך לידי ביטוי.
מתחת לכל מאמר או סרטון ווידאו יש לך אפשרות לכתוב ולשאול וגם להגיב לגולשות אחרות
יש לך מגוון פורומים.
חלקם מיועדים לעזור לך להתמודד רגשית, חלקם הם במה לבקשת עזרה, כשתפני בהם, הגולשות ואני נסייע לך להבין מה קורה לך,  למצוא את הדרך שיכולה להתאים לך כדי להשיג את מבוקשך או נפנה אותך למקומות באתר שיש בהם כלים מתאימים, ואחרים ממוקדים בנושא או תחום – תמצאי בהם גולשות שממוקדות באותו עניין וגם ואותי או איש מקצוע אחר שיכולים לתת מענה נקודתי.

את מוזמנת להצטרף לקבוצות שמתאימות לך,  ואת יכולה לבקש ממני לפתוח קבוצה בנושא שחשוב לך. קבוצות מקצועיות מנוהלות על ידי או ע”י איש מקצוע שעובד עם ענקית בנושא, קבוצות אחרות – את יכולה לבקש לנהל קבוצת עניין.

גם הפורומים וגם הקבוצות, יכולים לתת לך גם במה נהדרת לתמוך בגולשות אחרות. גם כשקשה לך, גם כשאת מרגישה על הקרשים, יש לך ניסיון, כלים ורעיונות שיכולים לסייע לגולשות אחרות. היכולת להושיט יד לאחרת מאוד מעצימה. השתמשי בידע ובניסיון שלך בנדיבות – זה ייתן לך הרגשה טובה, יחזק אותך ולפעמים אפילו יוביל אותך לתשובות שאת עצמך מחפשת.

יש לך פרופיל אישי שנותן לך במה לספר את הסיפור שלך, לתעד את מסע השינוי שלך, ולבטא את עצמך (הקיר שלך. בפיד את תראי מה שמפרסמות החברות שלך). את יכולה לכתוב, להעלות תמונות שלך, של משפחתך, של עבודות אומנות, תבשילים, מאפים, בגדים שתפרת ויצירות אחרות.

אני זמינה בפורומים, מתחת לתכנים, בקבוצות ובשידורים החיים (גם כללי פתוח לקהל הרחב, ובעיקר במסגרת חלק מהקבוצות, ושידור שבועי כללי רק למנויות)

Responses