6. אפשרויות מנוי

רגע לפני השלב הבא, רגע לפני שאת צוללת פנימה,  חשוב שתדעי מהן האפשרויות.
מה בעצם נותן לך מנוי בתשלום?

הישארי מנויה ללא תשלום

חשוב שתצטרפי בתשלום, רק אם את בשלה לתהליך, רק אם את נחושה להביא לחייך משהו חדש.
רצון חזק לשינוי אמיתי חיוני למהלך של בחירה בענקית פלוס.
שמעת פעם על  “Fool’s Bliss”?   העונג שבבורות? 
כל זמן שאת לא יודעת, את יכולה להישאר בנוחות המדומה שאת חיה בה.
מרגע שהתחלת לקרוא ולתרגל   –אין דרך חזרה.
המודעות שלך מתרחבת, את רואה וחווה יותר דברים והם משנים אותך.
חלק מהמחיר, זו התעוררות של דברים שהיו רדומים בתוכך, דברים שחשוב שתהיי בשלה להתמודד איתם.

מפחיד?  לאו דווקא!
מצד אחד,  ידיעה אינה ניתנת למחיקה, ולכן כדאי להיכנס לתהליך במודעות ששינוי הוא בלתי נמנע. זה ממש כמו מה שקרה לאדם וחווה לאחר שאכלו מהתפוח.
מצד שני, את קובעת את הקצב. את מחליטה מה כן ומה לא, את מחליטה מתי, את מחליטה באיזה עומק, את מחליטה באיזה קצב. המהירות של השינוי תלויה בך.
את גם מגייסת את רמת התמיכה. דרך הפורומים, בקבוצות, בפגישה אישית אם יש צורך. את מחליטה כמה את נוגעת בכאב, וכמה את עוטפת את עצמך עם כלים של חיזוק ואהבה.

הבחירה במודעות ובשינוי היא בחירה. ולכן אנחנו מדברות על משמעות של מנוי משלם באתר בשלב זה.
כן, מסלול ההתחלה יסייע לך להחליט מה נכון לך לעשות, ולכן הוא חשוב לעשותו.
מבחינה עסקית אני אמורה לרצות למכור בכל מחיר, אלא שאני לא רוצה לעבוד עם כל אחת בכל מחיר.
אני רוצה לעבוד עם מי שמוכנה לקפוץ למים, עם מי שבשלה לעשות את השינויים שהיא חולמת עליהם, בין אם שנים רבות,  ובין אם זו התעוררות מאוחרת.

אם את אחת כזאת, אם את רוצה שינוי ולא רק מדברת עליו, את רוצה לקבל גישה למלוא התכנים באתר, אלו ששם,  ואלו שעוד עתידים להיות. את רוצה להתחיל את התהליך על ידי הרשמה בתשלום (360 ש”ח בחודש)

רגע…   יש אופציית ביניים.

אם את רוצה שינוי אבל בקטנה, יש משהו נקודתי שאת רוצה לעשות, ומספיק לך להתחבר לתכנים שמוגבלים לנושא אחד.
לשם כך, נפתחות קבוצות בתשלום, התכנים שנמצאים בהן – סגורים למי שלא נמצאים בהן, למעט המנויות המשלמות של האתר, שיכולות להירשם לכל הקבוצות, ללא תשלום נוסף.

מנוי בתשלום = תהליך שינוי.

מה נותן לך המנוי החלקי לתהליך?
גישה לכל התכנים ששייכים לתחום או לתהליך, חודשי או לזמן קצוב, כולל מאמרים, תרגילים, סרטוני הדרכה, מדיטציות כתובות ומוקלטות. התכנים ממוקדים בנושא אחד, ולכן אם אם את מרגישה צורך בעוד תחומים –  פשוט תעברי למנוי המלא.
בתוך התוכנית הזאת, שמתקיימת בקבוצה סגורה, את מקבלת גם פורום ייעודי ושידורים חיים. יחד איתך – נשים נוספות שבחרו במסלול,  חלקם כמוך – רק בו.  חלקן הן במנוי מלא ונמצאות בקבוצה כל הזמן.

מה נותן לך המנוי המלא לתהליך?
גישה לכל התכנים באתר, כולל מאמרים, תרגילים,  סרטוני הדרכה,  מדיטציות כתובות ומוקלטות. התכנים נוגעים ברוב תחומי החיים,  כך שענקית עוטפת אותך ותומכת בכל מכלול חייך. יש שידור חי שמיועד רק לענקיות במנוי מלא והוא כולל שיחות ומסרים שקשורים לתהליך שלכן. בנוסף – שידורים חיים מסוגים שונים – בעיקר בקבוצות הייעודיות.

חסר לך משהו? כתבי לי ואכין לך. שאלות? התלבטויות? את צריכה עזרה? – פני אלי באמצעות הפורום שיחות עם נאוה, עד להוספת פורומים ייעודיים יותר, שיונגשו לך כך שתוכלי להשתמש בהם ביעילות.
אפשר גם להשאיר תגובות בתחתית כמעט כל המאמר שאליו את מתייחסת.

בנוסף! מערכת הפורומים כוללת פורומים רגישים, עמוקים יותר שפתוחים רק למי שעוברות את התהליך עם ענקית, ושהנושא נוגע להן. המטרה היא לאפשר לך לגעת בדברים העמוקים, כשאת חשופה רק מול נשים שעוברות תהליכים דומים (פתוחים רק לענקיות פלוס).

יש לך אזור אישי בו את יכולה לתעד התהליך שלך בענקית ובכלל. זה עובד כמו פייסבוק. את יכולה לכתוב בו, לשים בו תמונות, לשתף את הבנות ביצירה שלך: סיפורים ושירים שכתבת, צילום יצירות אומנות למניהן ועוד –  המקום הפרטי שלך בענקית. את יכולה לנהל אותו כיומן אישי שאיש מלבדך לא רואה, או לפתוח אותו ברמות שונות, ובלבד שכולן רשומות בענקית.

ערוץ הספורט של ענקית פתוח רק לענקיות פלוס. הערוץ ישדר שעורי  תנועה. תוכלי לבחור לתרגל שעור מוקלט שמתאים לך כרגע, או להשתתף בשיעור שבועי שישודר בשידור חי.

בואי נעצור!   אם לא נרשמת, ללא תשלום,  עכשיו זה הזמן!

לחצי כאן להרשמה ללא תשלום לפני שאת ממשיכה.

נרשמת?  מעולה!

Responses