מסלול ההתחלה מטרתו לסייע לך לבחור היכן להתמקד,  כדי לעשות את השינוי הקטן ביותר שיפיק לך את השינוי הגדול ביותר. שינוי זו מהפכה! מהפכה זה שינוי דרמטי ענקי!  יתכן שיש בך רצון למהפכה, חלום לשינוי מחולל שכזה, עם זאת, נדיר שמהפכות קורות ברגע, כי נדיר שמתקיימים בחייך התנאים שמאפשרים זאת.
כשאת באה לבצע שינוי בחייך: חשוב שתבחרי במסלול ובקצב בו סיכויי ההצלחה גבוהים. חשוב שתיקחי את השינוי במנות שניתנות לבליעה ולעיכול.
חשוב שתחווי הצלחות שייתנו לך את הכוח שיניע אותך לביצוע שינויים נוספים. ענקית תוביל אותך בדיוק לזה!  סדרה של שינויים קטנים יכולים להביאך לאורך זמן למהפכה של ממש. קחי את הזמן, הצטיידי בסבלנות וצאי לדרך. המסלול בו תצעדי הוא מסלול ייחודי שלך. המסלול שמתאים למי שאת היום, לשינויים שאת רוצה לחולל בחייך וליכולת שלך להכיל ולעכל שינויים.
מסלול ההתחלה מוביל אותך לבחירה נכונה של התחלת המסלול הפרטי שלך. תעברי את המסלול צעד -צעד. בסוף כל פוסט תמצאי כפתור לפוסט הבא אחריו.
כשאת עוצרת –  שימי לב היכן את בדרך.  כאן למטה תוכלי להיכנס ישירות למקום שבו את נמצאת במסלול.  כאן גם תוכלי לחזור בקלות למאמרים שכבר קראת

בהצלחה!

למה מסלול התחלה? נקודת ההתחלה יוצאות לדרך אפשרויות מנוי למה להמשיך בתשלום? את מתלבטת... בחירת תחום מיקוד ווידאו התחלה בחירת מנוי ממשיכה ללא תשלום ממשיכה בתשלום דיוק בחירת מיקוד  איך ללמוד מהתכנים?