יוריקה!

מצאתי!

מצאתי עוזרת אישית.

יום ראשון אנחנו מתחילות  – מתפללת שהדברים יזרמו טוב.

בחורה נחמדה,  קטנטונת  (בגודל – כמו רבות מהחברות שלי) בשם יערה גז.

מה שאהבתי ביערה זה את האנרגיה שלה –  חייכנית ושמחה.

אז תחזיקי לי אצבעות

כי זה אומר: מתחילות לצלם על בסיס יומיומי כמעט,

נפעיל את ערוצי הטלוויזיה  ממש ממש בקרוב –  אני מאושרת ומתרגשת.

העיכוב הנוסף הוא רק טכני – צריך לדאוג לציוד האולפן.

עכשיו נוכל להיפגש בשידורים חיים אינטראקטיביים,  בהם תוכלי לשאול שאלות,  לשתף ואפילו לעלות לשידור.

פעם בשבוע יהיה שידור חי של שיחה כללית שפתוחה לכולם. כל שידור יתמקד בנושא וילווה בשירים. הערוץ ישדר ברצף  24/7  שידורים חוזרים שיצטברו עם הזמן. במקביל, ניתן יהיה לבחור לראות שידור ספציפי לפי רצונך.

פעם בשבוע  שידור חי בערוץ הספורט –  ערוץ שפתוח למשלמות בלבד עם שעורים והדרכות בתנועה.   הערוץ ישדר 24/7 שעורים והדרכות שיצטברו עם הזמן. במקביל, ניתן יהיה לבחור בשיעור או הדרכה ספציפיים לפי הצורך והרצון.

הערוץ השלישי הוא ערוץ ראליטי. אני משתפת אותך בשידור חי בתהליך החלמת הגוף שלי שצבר המון בעיות ונזקים לאורך 55 שנותיו.  בחרתי במיקוד זה כי ניתן לראותו בעין – סיפרתי לך על זה לפני זמן מה. כרגע, רב הנעלם על הידוע בתהליך זה אבל זה מתחיל להתגבש לי בראש.  הערוץ הזה מיועד למשלמות בלבד, כיון שהוא נותן תמיכה בשידור חי לתהליך שאת עצמך עוברת,  אבל לפחות בשבועות הראשונים, הוא יהיה פתוח לכל הרשומות באתר – פיילוט.  הצילומים השבועיים יעובדו לפרק שמתעד את התהליך השבועי שלי בלבד – זה יצטבר לתיעוד מסודר (כשעה בשבוע,  52 פרקים בשנה) ואת תוכלי לצפות בתהליך שאת לא מעורבת בו רגשית, ושהוא ניתן לזיהוי חיצוני.  תכנים מתאימים, יועבר למקומות המתאימים באתר, כחלק מהתוכן הקבוע לגולשות בתהליך:  תרגילים,  הכנת מיצים ומזון, שיחות והסברים שיקדמו את כל מי שבחרה להצטרף לתהליכי השינוי באתר.

מתרגשת,  אמרתי?

אני עומדת להתחיל להחזיר את הגוף שלי לגמישות, לנשימה טובה יותר, לבריאות ולמשקל נמוך יותר. תהליך שבמצבי הגופני והבריאותי הוא בלתי נתפס וקשההההה  מאווווד!  אני לא לבד. העוזרת האישית שלי מלווה אותי בתהליך,  הגולשות גם,  האתר באוויר ופעיל.  אני יכולה לנתב את כל הקושי לטובת התמיכה בגולשות שבתהליך, לטובת כתיבה באתר, לטובת צילומי תוכן, לטובת  הנופשים הפעילים.

היה לי היריון ארוך מאוד עם ענקית והלידה –  קשה וארוכה גם היא.
עכשיו מתחיל החלק הכייפי: להניק, לשחק, ללטף, לחשוף לעולם, להגן –  להיות אימא!

Responses