אם דבר אחד או יותר מדברים אליך - בואי לענקית 🙂

ענקית היא מיזם חדשני שעוסק בריפוי והחלמה של נשים.  על איך ענקית נולדה –  קראי אודות נאוה פרנס

מהי ענקית?  –  מרחב אינטרנטי בטוח ותומך להחלמה, לצמיחה ולהעצמה לנשים.

מה תמצאי בענקית,  ואיך את עובדת בה?  –  ענקית היא מרחב עצמאי בו את יוצרת את השינוי בחייך.  שלב ראשון בכל שינוי הוא לקחת עליו אחריות.  לא עוד 'עלמה במצוקה' –  את אישה חזקה ויכולה!   את עושה את השינוי בעצמך. עשי בחירה בשינוי והצטרפי למשפחת ענקית.

מה תקבלי?

המון ידע וכלים כדי לבצע את השינוי בחייך. אפשרות לשתף,  לשאול ולהתייעץ,  כמו גם לבקש עזרה.
בענקית יש לך כמה פלטפורמות של כתיבה:  המרחב האישי (פוסטים) מתחת לכל מאמר (תוכן)  ובמערכת הפורומים.

הפוסטים – את יכולה להגדירם חסויים –  רק לעינייך!  זה מאפשר לך לשתף את חייך ועולמך,  ולחשוף  את הסיפור שלך בקצב שלך, כך שחברותייך למסע יוכלו להכירך, כך שתוכלי לשתף מהידע והניסיון שלך ולעזור לאחרות, כך שתוכלי לחשוף את כישורייך ולקבל פידבק בונה.

מערכת הפורומים היא גם כלי עבודה וגם מרחב שמאפשר לך חיבור עם משפחת ענקית –  משפחה של נשים בשינוי.
שם את יכולה לשתף, לשאול, לבקש עזרה, שם את יכולה גם לעזור לאחרות –  לשתף מהידע והניסיון שלך. שם את יכולה למצוא חברות לדרך –  נשים שעוברות דברים דומים, נשים שגרות בקרבתך ואתן יכולות לעזור אחת לשנייה (אפילו בדבר פשוט כמו בייביסיטר,  או כוס קפה).

אילו כלים תקבלי בענקית?

בריאות –  הנושא מכוסה מכיוונים שונים. אם את חולה,  או מישהו שמקורב לך חולה, יש לך מגוון כלים להחלמה, כמו גם קהילה תומכת שתסייע לך לשמור על עצמך  ולטפל בעצמך. את יכולה לקבל תמיכה בשמירה על תזונה שמתאימה למצבך הבריאותי, את יכולה למצוא מגוון תרגילים,  לחיזוק הגוף,  להפגת כאבים,  ולשיפור התפקוד היומי, את יכולה להבין את מחלתך:  מה קורה בגוף?  מה הביא להתפתחות המחלה / הסימפטומים,  מה המסר שנשלח לך מתת המודע? איך את יכולה, מלבד הטיפול הפיזי, לעשות שינוי רגשי שיקל, יעצור ולפעמים ירפא את המחלה? המרחב לעבוד על הרגשות ומערכות היחסים שהביאו להתפתחות המחלה.

תחום שני, הוא רגשות  – יש לנו המון רגשות.  רובנו חוות רק חלק,  אפילו חלק קטן. כעס, אשמה, בושה, השפלה, קינאה, שנאה, עצב, אובדן, פחד, חרדה או דיכאון. כל אלו רגשות עמוקים, שעל רובם אנשים כלל לא מדברים. ענקית נותנת לך כלים להבין, לחוות, לרפא ולצמוח מתוכם לחיים בהם שמחה, התלהבות, חיבה, אהבה, התרגשות ועוד מקבלים בהם ביטוי.
הכלים באתר זמינים לך 24/7, כך שברגע שרגש כזה מופיע, את פשוט מוצאת את הווידאו או המאמר המתאים ועושה את התהליך של להמיר אותו למשהו אחר. עם הזמן,  הכלים הופכים להיות חלק ממך,  ואת יכולה לעשות את התהליך בעצמך.

תחום שלישי,  הוא מערכות היחסים בחייך.  ממערכות היחסים הבסיסיות עם הורייך ושאר בני משפחה בקרבה ראשונה, דרך  זוגיות והורות,  ועד למערכות יחסים רחוקות יותר, שלפעמים השפעתן על חייך מאוד משמעותית.  כמו שכנים וחברים, כמו מוסדות שונים וסמכויות,  ומערכות יחסים בעבודה. כל מה שקורה לך עם אנשים אחרים,  משקף את פנימיותך.

התחום הרביעי,  הוא רוחני.  בלי קשר לאמונותייך, מעל היומיום יש רעיונות נשגבים. בענקית את יכולה לחקור אותם, להעמיד כל דבר בחייך בסימן שאלה, ולצמוח ולבנות את הערכים האישיים שלך, כך שישרתו אותך ואת החיים שאת בוחרת. התחום הרוחני הוא זה שנותן לחייך משמעות, מטרה, ייעוד.

התחום החמישי הוא יזמות וצמיחה כלכלית. בתחום זה את יכולה להיעזר גם כדי להביא את מצבך הכלכלי היומיומי לאיזון, וגם כדי למצוא דרך להשתמש בכישורייך כדי לייצר לעצמך הכנסה כעצמאית. או לשפר את היכולת שלך להפיק יותר מעבודתך כשכירה.

כל אחת נמצאת במקום אחר בחייה. ענקית מאמינה ששינוי מתחיל מבפנים, ולכן מזמינה אותך לצלול פנימה לפני שאת מנסה לשנות דברים בעולם.
למשל:   אם את בתהליך גירושין בו את מותקפת מבחוץ, חזקי את עצמך מבפנים, ובכך תנטרלי את הכוח של מי שמולך. כן.  זה סוג של התעללות…
אז תפסיקי להיות קורבן!  כשאת לא קורבן,  אין לאחר יכולת לפגוע בך. לא תמיד זה ברור לך איך זה עובד, אבל זה עובד!
אם את עצובה את לא נושמת. כשאת לומדת לנשום, במקביל לעבודה על האובדן שמעציב אותך, את פשוט לא יכולה להיות כל כך עצובה. נשימה פתוחה מחוברת עם חיים ושמחה והתלהבות. הכל עובד ככה. מבפנים  החוצה.

המשיכי לקרוא על הגישה של ענקית